Çocuklar İçin Öğrenme Şekiller

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Stork Studio Limited
Çocuğunuzun zeka gelişimine destek olmak için şekilleri öğrenmemin en kaliteli yolu bu oyunları oynamaktan geçer.

Zihinsel gelişim özellikle okul öncesi dönemdeki çocuklarda daha hızlıdır. beyin gelişiminin yüzde doksanı bu dönemde tamamlanır. Bunun için okul öncesi dönemindeki çocukların zihin gelişimini desteklemek onların hayatını etkileyecek öneme sahiptir. Pek çok etkinlikle zihinsel gelişim desteklenebilir ve gelişim hızlandırılabilir. Çocuklar için en uygun yöntem ise oyundur. Çeşitli şekillerin bulunduğu bu oyun çocukların zihinsel gelişimini destekleyecek niteliklere sahiptir. Çocukların ileri ki yaşamlarını etkileyecek kadar önemli olan bu zihinsel gelişim çocukların yaşam kalitesini bile belirlemekte. Bu ve benzeri gibi oyunlar çocukların beyin gelişimini olumlu yönde desteklemektedir.

 Bu oyunda çocuklar şekilleri, renkleri, farklılıkları, benzerlikleri kolay bir şekilde öğrenecekler. Oyunu oynayan çocuklar okul gittiklerinde diğer arkadaşlarından bir adım önde olacak. Bilişsel gelişime dayanan tüm etkinliklerde daha başarılı olma şansı yakalayacaklar. Pek çok yarara sahip olan bu oyunda çocuklar şekillerin isimlerini ve  farklılıklarını öğrenecek. Onlar için bulunmaz bir fırsat olan bu eğitici oyunda oldukça eğlenceli zaman geçirecekler.

 Çocukların zihinsel gelişimini destekleyen onları okula hazırlayan bu harika oyunda çocuklar çok eğlenceli zaman geçirecek. Siz de bu fırsatları çocuğunuza tanımak istiyorsanız hemen bu mükemmel oyunu tek tuş ile indirin. 

Çocuklar İçin Öğrenme Şekiller indir